KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 8067252
nr 806 7252
Gravyrer
3 st, tidigt 1700-tal, motiv från Narva & Warsawa, 14x35
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 februari 2013
kl 19:55:27
400 kr
350 kr
Gravyrer
nr 806 7252
Gravyrer
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 450 kr |
måndag 4 februari 2013 |